Ubezpieczenie OC i AC

Tanie Ubezpieczenie OC Gdańsk

UBEZPIECZENIE samochodowe OC czyli odpowiedzialności cywilnej – jest w Polsce obowiązkowe i stanowi ochronę przed konsekwencjami szkód, które wyrządzi Ubezpieczony wobec osób trzecich. Jego zakres jest regulowany ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych. Umowa ubezpieczeniowa zawierana jest na okres 1 roku. Należy więc pamiętać o jej terminowym przedłużeniu – gdyż brak tej polisy wiąże się z poważnymi konsekwencjami finansowymi. Wybierając odpowiednie OC warto zwrócić uwagę na to, jakie zniżki oferuje dany Ubezpieczyciel. W naszej placówce wyliczmy najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę.

Tanie Ubezpieczenie AC Gdańsk

UBEZPIECZNIE AC (Autocasco) – ubezpieczenie dobrowolne, stanowiące ochronę pojazdu w przypadku jego utraty, zniszczenia lub kradzieży. W przypadku tej polisy, możemy zdecydować się na kilka wariantów, dopasowując jego zakres do twoich potrzeb. Autocasco to przede wszystkim ochrona twojego mienia - nawet w przypadku gdy jesteś sprawcą szkody na przykład w wyniku wypadku lub stłuczki. Polisa chroni nie tylko sam pojazd, ale również wszystko to, co stanowi jego wyposażenie.

Ubezpieczenie NNW

UBEZPIECZENIE NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) - posiadając takie ubezpieczenie kierowca, jaki i wszyscy pasażerowie pojazdu są chronieni w trakcie jazdy, ale również w momencie, gdy samochód znajduje się na postoju w czasie trasy. Zadośćuczynienie zostanie wypłacone bez względu na to czy to kierujący był sprawcą wypadku czy też była to osoba trzecia. Należy jednak pamiętać o tym, że w pewnych sytuacjach Ubezpieczyciel może nie wypłacić odszkodowania. Stanie się tak w przypadku, gdy kierowca doprowadził umyślnie do wypadku lub w trakcie prowadzenia pojazdu był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ubezpieczenie Floty

UBEZPIECZENIE FLOTY – ten rodzaj polisy przeznaczony jest dla firm mających na wyposażeniu kilka pojazdów. Ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli firm transportowych i spedycyjnych. Ten rodzaj polisy ułatwia procedury ubezpieczenia wielu samochodów za jednym razem.

Assistance

ASSISTANCE - rodzaj dobrowolnego ubezpieczenia, stanowiący dodatkową ochronę w trakcie podróży. Zapewnia on pomoc drogową, holowanie pojazdu w trakcie awarii, bądź wypadku na trasie. W przypadku tej polisy dostępne są jej rożne warianty, poszerzające zakres ubezpieczenia. Jej najważniejszym aspektem jest szybkość działania – wystarczy tylko zadzwonić pod specjalny numer, aby otrzymać natychmiastową pomoc. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, szczególnie w sytuacji gdy jesteś w dalekiej trasie.
Zadzwoń do nas