Inne

Ubezpieczenie roweru

Transport rowerowy staje się co raz bardziej popularny. Wychodzimy więc naprzeciw nowym wymaganiom w zakresie ubezpieczeń oferując również ochronę rowerów na wypadek kradzieży, zniszczenia powstałego w wyniku wypadku, a także samych rowerzystów, którzy jako uczestnicy ruchu drogowego są częściej narażeni na wypadki i kolizje.

Ubezpieczenia Firm

Specjalny rodzaj ubezpieczenia kierujemy również do właścicieli firm oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Ochrona dotyczy mienia jakie jest zarejestrowane na firmę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń takich jak kradzież, pożar, zalanie czy też inne zdarzenia losowe. Dodatkowo oferujemy polisę OC, z której może być wypłacone odszkodowanie z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej jeśli z twojej winy zostały poszkodowane osoby trzecie.

OC przewoźnika drogowego oraz cargo

Jeśli jesteś właścicielem firmy logistycznej, dostawczej, świadczysz usługi kurierskie – to ubezpieczenie jest właśnie dla ciebie. Oferujemy zabezpieczenie na wypadek szkód poniesionych w trakcie transportu powierzonego mienia. Mamy również ofertę ubezpieczenia przewozu twojego własnego towaru, bez względu na to, że czy posiadasz własny transport czy korzystasz z firmy zewnętrznej.

OC rolnika i budynki rolne

Mamy również specjalny rodzaj ubezpieczenia dla osób prowadzących działalność rolniczą. Oferujemy zarówno OC dla rolnika, które jest ubezpieczeniem obowiązkowym, jak i możliwość zabezpieczenia należących do niego budynków rolnych. Należy pamiętać o tym, że polisę OC należy nabyć niezwłocznie po zakupie gospodarstwa rolnego, chyba, że poprzedni właściciel posiada wciąż aktualną polisę.
Zadzwoń do nas